Ajinomoto.com.trAjinomoto İstanbul

Ajinomoto Grup

Felsefemiz

Misyonumuz; dünyada gıda ve sağlığa ve gelecekte hayatın daha güzel olmasına katkıda bulunmak. “Sağlıklı beslen, Sağlıklı yaşa” sloganıyla, hep birlikte sosyal ve ekonomik değerler yaratırken sosyal sorunların çözümüne yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Bu amaçla, Ajinomoto Grup Paylaşılan Değerler (ASV) felsefesini benimsedik. Yüz yıldan uzun bir süredir, iş geliştirme ve küreselleşme çabalarımızın ardındaki itici güç budur.

Misyonumuz

Dünya çapındaki insanların beslenme ve sağlığına ve gelecekte daha iyi bir yaşama kavuşmalarına katkıda bulunmak.

Vizyonumuz

Öncü biyobilim ve kimya teknolojilerimizin rehberliğinde, spesiyalitelere sahip gerçek bir global gıda şirketleri grubu olmak.

Değerlerimiz

Değerlerimiz, değişmez taahhüdümüzü temsil ediyor: Paydaşlarımız ve şirketlerimizle toplumların sorunlarını çözüyor ve ekonomik değer yaratılmasına öncülük ediyoruz.

Ajinomoto Grup Yönetimimiz

Misyonumuz ve vizyonumuz doğrultusunda ilerlerken çalışanların ortak değerleri; temel yaklaşımımız ve işimizi üstlenirken tavrımız:
Yeni Değer Yaratmak
Öncü Ruh
Sosyal Katkı
İnsanlara Değer Vermek

Ajinomoto Grup İlkelerimiz (AGP)

Her çalışanın, misyonumuzu ve vizyonumuzu, Ajinomoto Grup yöntemine uygun olarak gerçekleştirmek için anlaması ve üstlenmesi gereken günlük işler bütünüdür.