Bizim Mutfak Toz Bulyon

BİZİM MUTFAK’TAN BULYONUN EN PRATİK HALİ: TOZ BULYON


Türk damak zevkine besleyici ve pratik lezzetlerle hitap eden Bizim Mutfak, en yeni ürünü toz bulyonu et ve tavuk suyu olmak üzere iki farklı çeşitle tüketiciyle buluşturdu. Bizim Mutfak Toz Bulyon, sevilen tadını korurken yemek pişirmeyi pratik hale getiriyor.

Geniş ürün çeşitliliğiyle pratik lezzetleri mutfağınıza getiren Bizim Mutfak, suda eritmeye gerek kalmayan, herhangi bir ezme veya kırma işlemi istemeyen ve yemeklere arzu edilen miktarda doğrudan eklenebilen Bizim Mutfak Toz Bulyon Et Suyu ve Tavuk Suyu çeşitlerini tüketiciyle buluşturdu. 150 gramlık ambalajlar halinde satışa sunulan ürünler; ev hanımlarının, yemek tutkunlarının ve profesyonellerin hayatını kolaylaştırmayı hedefliyor.

Bizim Mutfak Toz Bulyon, pilavlara, çorbalara ve tüm tencere yemeklerine pişirme esnasında rahatça eklenebiliyor. Üstelik birden fazla kez kullanılabilmesi için tasarlanan kilitli ambalajıyla tazeliğini daima koruyor.

Tüketici talep etti, Bizim Mutfak yaptı

1523 kadınla yapılan ve 30 bine yakın pişirme kaydının alındığı mutfak alışkanlıkları araştırmasında, yemek pişirme yardımcılarında en büyük iki oyuncudan birinin bulyon olduğu ortaya çıktı. İlgili araştırmada bulyonla yapılan yemeklerin başında yüzde 50 ile pilav yer alırken, ikinci sırayı yüzde 23 ile çorba aldı.

Bulyonu yemeklere katmadan önce katılımcıların yüzde 46’sının suda eritme, elle ufalama veya ezme gibi yöntemlere başvurduğu belirlendi.

Bulyon kullanımıyla ilgili teste katılan kadınların büyük bölümü bulyonu eşit bir şekilde dağıtma ve çözdürme işlemleri için çok zaman harcadıklarını belirtti. Çabuk çözünen bulyon formatının gerekliliği üzerine Bizim Mutfak beğenilen bulyon lezzetini toz formatında hazırladı ve tüketicilerinin beklentilerini karşıladı.

Çorbadan bulyona, köfte ve çıtır pane harçlarından pudinge, krem şantiden çikolata soslarına, lezzetli bir sofrada olması gereken her şeyi tüketicisine güven ve sağlıkla sunan Bizim Mutfak’ın yeni toz bulyonları raflarda tüketicilerle buluşuyor.